ציוד לתינוק – מה שבאמת צריך ובמחיר הזול ביותר לאמא המניקה

ציוד לתינוק

ציוד לתינוק הוא דבר שכהורים אנו עוסקים בו ללא הרף. חיתולים, מוצצים, עגלות, משחקים ועוד, ממש רשימת ארוכה ואינסופית של פריטים שכל הזמן צריך לקנות. הבעיה היא שהרבה ציוד משמעו הרבה כסף, במיוחד בישראל.

כולם יודעים שיוקר המחיה בישראל הוא מהגבוה בעולם אבל אתם לא באמת מבינים כמה אנחנו ממש, אבל ממש יקרים ביחס לעולם. שימו לב לאתר Numbeo, אתר שמראה את יוקר המחייה בין מדינות וערים שונות בעולם. ישראל מתחילה לככב כבר בעשיריה השלישית. למדינה קטנטנה כמו ישראל, שמציעה בחזרה לאזרחיה יחסית מעט ביחס למה שאנחנו משלמים, מדובר על מכה של ממש.

אז מה אפשר לעשות? להיות צרכנים חכמים יותר, במיוחד כשמדובר על ציוד לתינוק.

בכתבה שפרסמנו לא מזמן, נתנו מספר דוגמאות לרשימת ציוד לתינוק ממנה כדאי להמנע, כן, להמנע. הסיבה לכך היא שלא מעט רשימות כאלו כוללות פריטים שאתן לא באמת צריכות. כל מיני מוצרים שמשתמשים בהם פעם אחת במקרה הטוב ולעיתים לא משתמשים בכלל. צעצועים מיותרים, פריטי ריהוט מיוחדים לאחסון מוצרים שאפשר לשים פשוט בארון הרגיל ועוד.

אז אלו פריטים עבור ציוד לתינוק אתן ממש חייבות? ברשימה זו כמובן לא אמנה את הכל אבל כן אציין כמה פריטים שהם ממש בגדר חובה, וכמובן, במחירים הכי זולים בישראל (ובפער ענק!).

ציוד לתינוק – רשימה ראשונה לאמא המניקה

אספתי לכן 6 פריטים לאמא המניקה שכמובן, לא מכיל את כל מה שאתן צריכות אבל לדעתי מספקות התחלה מצוינת לתינוק שלכן. בקבוקים, מחממי בקבוק, שקיות סטריליות לאחסון חלב ותיק נשיאה מעולה. הכל במחירים שוברי שוק ביחס לישראל למוצרים סופר איכותיים.

ויש גם בונוס! כולם, אבל כולם חייבים מנשא לתינוק. עגלה זה דבר מצוין אבל אין תחרות לנוחות שיש במנשא טוב. אפשר להסתובב בכל מקום, בבית ובחוץ, כשהתינוק עליכם. באתר יש מספר מנשאים אבל המנשא של Infantino הוא לא מהעולם הזה. נוח, איכותי ובמחיר פשוט מגוחך.

כרגיל, מזכירה לכן שכל הפריטים בכתבה זו (ובאתר בכלל), זכאים למשלוח חינם לישראל כל עוד רוכשים בסכום כולל של לפחות 49$. עוד מזכירה כי בשביל להמנע מתשלום מיסים, סל הקניות צריך להיות קטן מ 75$. במידה ואתן רוצים לרכוש בסכומים מצטברים גבוהים יותר, פשוט תקנו את זה בשני סלים נפרדים. אגב, אתן תופתעו לגלות שהמשלוח מאמזון מגיע לרוב במהירות שיא לישראל, תוך פחות משבוע.

ציוד לתינוק
Share

You Might Also Like

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *